تازه ها

اپلیکیشن اندروید کاتالوگ سگ ها

کاتالوگ سگ ها - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Dogs Catalog- Royal Vet Hospital


اپلیکیشن اندروید کاتالوگ گربه ها

کاتالوگ گربه ها - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Cats Catalog- Royal Vet Hospital


پت فایل، اپلیکیشن مدیریت اطلاعات حیوانات خانگی

پت فایل - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Pet File- Royal Vet Hospital


 تجهیز بیمارستان دامپزشکی رویال به سیستم رادیولوژی دیجیتال CR

 بیمارستان دامپزشکی رویال مفتخر است به عنوان یکی از معدود مراکز تخصصی دامپزشکی کشور، از این پس خدمات رادیولوژی خود را با استفاده از سیستم رادیولوژی CR ارائه نماید. این سیستم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و امکان تشخیص دقیق تر را برای متخصصین رادیولوژی بیمارستان فراهم می سازد. دستگاه موجود در بیمارستان رویال یکی از جدیدترین و معتبر ترین برندهای جهان می باشد.

Royal Pet Hospital-CR


جراحی اصلاح دررفتگی کامل مهره های کمر در گربه در بیمارستان دامپزشکی رویال

Royal Pet Hospital-Surgery5


جراحی فیستول چینه دان در طوطی

Royal Pet Hospital - Surgery


جراحی تثبیت شکستگی مهره در یک قلاده شیر یک و نیم ماهه

Royal Vet Hospital-Lion Surgery-1

راحت کردن حیوان (یوتانزیا) کار خیلی راحتیه … حیوون رو بیهوش میکنین … داروی بیهوشی را با دز بالا تو رگ حیوون شوت میکنین … همه چی تموم میشه … نه نیاز به آنتی بیوتیک تراپی دارین… نه قراره حیوون دست شما رو چنگ بزنه … نه نگرانی از بابت جوش خوردن استخوون دارین … تعویض آنژیوکت، پانسمان و هزار دردسر دیگه هم همراه با تپش های قلب حیوون برای همیشه ذهن تون رو که قرار بود به خودش درگیر کنه، ترک می کنند !
ولی همیشه یه راه دیگه ای هم هست، راهی که سخت تره… اینکه بتونین به حیوون فرصت بدین دوباره نفس بکشه و زندگی رو با همۀ رنج ها و بدیختی هاش محکم بچسبه… کاری که همۀ ما به نحو احسن انجام می دیم و خیلی راحت از یک موجود زبون بسته می گیریم… شاید بخاطر خودخواهی، آگاهی کم و بعضاً سواد بیش از حد !
این بچه شیر نازنین با فلجی اندام های خلفی و بی اختیاری ادرای از باغ وحش اهواز به بیمارستان رویال ارجاع داده شد. ارزیابی های رادیولوژیکی، سی تی اسکن و ام آر آی حاکی از شکستگی مهرۀ شمارۀ 9 سینه و فشردگی کانال نخاعی و آسیب بسیار شدید نخاع را داشت.
بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال مفتخر است با فراهم آوردن مدرن ترین تجهیزات درمانی و همکاری با بهترین جراح های دامپزشک، بر آن است تا فقط به زندگی فکر کند.
این حیوون نازنین در مجموعۀ ما جراحی شد و هم اکنون دوران نقاهت خود را سپری کند. حتی اگر نتیجۀ رضایت بخشی حاصل نشود مجموعۀ ما همۀ تلاش خود را برای نجات حیوان انجام داد … هر آنچه در توانش بود.


معاینه توله شیر - بیمارستان دامپزشکی رویال | Royal Vet Hospital - Checkup Lion Cub


مصاحبه روزنامه ایران با دکتر امیرپاشا مقدسی رئیس بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال  

مصاحبه1 - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال| Royal Vet Hospitalمصاحبه2 - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال| Royal Vet Hospital


واکسیناسیون سگ - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Dog Vaccination - Royal Vet Hospital


واکسیناسیون گربه - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Cat Vaccination - Royal Vet Hospital


ضدانگل سگ و گربه - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Dog & Cat Antiparasitic - Royal Vet Hospital

درمان ضدانگلی در سگ و گربه


تولید مثل گربه - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Cat Breeding - Royal Vet Hospital


Royal Vet Hospital - Diet


Royal VEt Hospital-Don't cook your pet


Royal-Vet-Hospital-Vaccination


تجهیز بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال به سیستم فونوکاردیوگرافی

در این سیستم به جای استفاده از گوشی های معمولی پزشکی، از گوشی های الکترونیکی استفاده Royal-Vet-Hospital-Cardioمی گردد که این محصول افزایش 24 برابری صدای قلب را برای دامپزشک فراهم نموده و در مونیتور مخصوص خود به ترسیم امواج صوتی قلب به صورت پخش زنده و آنالیز آنها می پردازد. این سیستم قابلیت اشتراک گذاری صدای قلب و تصویر و آنالیز امواج از راه دور را دارا می باشد (تله مدیسین) به نحوی که می توان همزمان با شنیدن صدای قلب و مشاهده امواج، متخصصین دیگری در هرجای دنیا نیز به طور همزمان قلب حیوان را بررسی نمایند. وجود این سیستم در کنار ای کی جی دیجیتال، اکوکاردیوگرافی و تجهیزات پیشرفته کالر داپلر در بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال و همچنین بهرمندی این مرکز از متخصصین مجرب، مسیری است در جهت تشخیص و درمان دقیق بیماران قلبی.  


تجهیز بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال به یکی از پیشرفته ترین دستگاه های سونوگرافی کالر داپلر (سونوگرافی رنگی) 

royal-pet-hospital-imaging