اپلیکیشن پت فایل

پت فایل، اپلیکیشن مدیریت اطلاعات حیوانات خانگی


پت فایل اولین اپلیکیشن مدیریت اطلاعات حیوانات خانگی در ایران است که محصول بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال می باشد. با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید کلیه اطلاعات مرتبط با حیوان خانگی خود را ثبت کرده و دیگر نگران فراموش شدن نوبت واکسیناسیون و یا درمان ضدانگلی آن نباشید. نام دامپزشک معالج، زمان معاینه، زمان و نتیجه آزمایشات، سونوگرافی، رادیولوژی، آرایش و… را در پت فایل ثبت کنید و تاریخچه کلیه اقدامات انجام شده را به همراه زمان یادآوری آنها همیشه نزد خود حفظ کنید. شایان ذکر است که تعداد حیوانات ثبت شده در این اپلیکیشن نامحدود بوده و می توان بی نهایت پرونده را برای هر تعداد حیوان ثبت نمود. این ویژگی این امکان را به افراد شاغل در زمینه حیوانات خانگی (دامپزشکان، پرورش دهنده ها و …) می دهد که برای حیوانات تحت نظر خود پرونده ساخته و اطلاعات مربوط به آنها را به همراه یادآورها ثبت نمایند.

 توجه فرمایید، اپلیکیشن پت فایل دارای مجوز از وزارت ارشاد می باشد، هرگونه کپی برداری از اپلیکیشن، طبق قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای، پیگرد قانونی خواهد داشت.

نکات مربوط به نحوه استفاده از اپلیکیشن پت فایل :
۱٫ تمامی تاریخ ها می بایست با فرمت هجری شمسی وارد شود.

لینک دانلود :  پت فایل

 

 

 

   پت فایل - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Pet File- Royal Vet Hospital     پت فایل - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Pet File- Royal Vet Hospital

پت فایل - بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال | Pet File- Royal Vet Hospital

 

بازگشت